top of page

Kiedy należy zdecydować się na wymianę wykładziny

Otwierając lokal usługowy, biuro lub siedzibę firmy, zazwyczaj decydujemy się na większy lub mniejszy remont. Wybieramy kolor ścian, nowe meble i dodatki. Jednak na co tak naprawdę w pierwszej kolejności zwracamy uwagę po przekroczeniu progu nowego miejsca?


Tak, właśnie na podłogę. To ona jest jednym z pierwszych elementów wystroju, na który zwracamy uwagę po wejściu do nowego wnętrza. Jeżeli zależy nam na pozytywnym wizerunku naszej firmy, chcemy już na samym początku wywrzeć jak najlepsze wrażenie na naszym kliencie czy partnerze biznesowym. Stara, porysowana i brudna wykładzina, raczej nam w tym nie pomoże.


Dla wielu osób wykładzina kojarzy się z czymś nieciekawym, mało estetycznym i niefunkcjonalnym. Nic bardziej mylnego. Mamy rok 2020, a producenci wykładzin prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych i designerskich wzorów, utrzymując przy tym jak najwyższe właściwości techniczne materiałów podłogowych.

Chcąc wymienić wykładzinę w swoim wnętrzu musimy po prostu określić, czego oczekujemy?

  • miękkości,

  • trwałości,

  • łatwego czyszczenia,

  • nowoczesnego wzoru,

  • certyfikatów trudnopalności,

  • montażu na podłodze technicznej (podniesionej).

Oczywiście nie każdy musi znać się na wykładzinach i ich właściwościach technicznych. Od tego są specjaliści, z którymi wystarczy się skontaktować - do czego serdecznie zapraszamy. To my dobieramy odpowiednie wykładziny, po wcześniejszym poznaniu Państwa potrzeb. Sugerujemy co robić, a czego lepiej nie. Dobieramy odpowiednią chemię montażową i umawiamy ekipę do instalacji wykładziny w dogodnym dla Państwa terminie.

Mam nadzieję, że po krótce przedstawiłem Państwu, dlaczego nie warto odwlekać tematu wymiany wykładziny. Jeden telefon może zmienić wiele.


48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page